PODARUJ SWÓJ JEDEN PROCENT PODATKU

Drodzy Przyjaciele, Sympatycy Ochotniczej Straży Pożarnej w Giedlarowej jak co roku zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie na działalność naszej jednostki – wsparcia finansowego w postaci 1% podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych.

Strażacy naszej jednostki od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i kultury narodowej. Kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy poszkodowanym, niejednokrotnie z narażeniem swojego zdrowia a także życia.

By spełnić swoje powołanie , ciągle musimy udoskonalać nasze umiejętności oraz dokonywać zakupów nowoczesnych sprzętów ratowniczych, by jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc.

Strażacy ratują mienie i życie, dlatego przekazując 1 % podatku na rzecz OSP Giedlarowa inwestujecie również w swoje bezpieczeństwo. Dla nas każdy pozyskany grosik jest wielkim osiągnięciem.

KRS 0000116212

Przykład jak wypełnić wniosek PIT by przekazać 1% podatku na jednostkę OSP Giedlarowa . poz. 131 numer KRS jednostki 0000116212 poz.133 Cel szczegółowy : OSP Giedlarowa , 37-300 Leżajsk